Beci: Bashkia e hapur, domosdoshmëria e komunikimit me qytetarët

Bashkia e hapur, domosdoshmëria e komunikimit me qytetarët shpjeguar në 60 sekonda. #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/kubWw_dCxf/?mibextid=cr9u03

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e tij, ndërsa shumë kush mendon se është thjesht një boutique veshjesh por veshjet me dizejnimet...

Pasi kilogrami i qershiave 3000 leke. Reshjet dëmtojnë qershitë në…

Kete sezon veror qershiat jane shitur me 5000 leke dhe tani cmimi i tyre eshte ulur ne 3000 leke ndersa ne Diber moti i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...