Gjeti qime në pjatë, Renato Mekolli qeth zero konkurrentët në ‘Hell’s kitchen’

Në puntatën e “Hell’s kitchen”, Renato Mekolli është nxehur pasi ka gjetur një qime në pjatë dhe ka marrë vendimin e papritur për konkurrentët.   Shefi i kuzhinës i kërkoi konkurrentëve...

Prej kohësh “e zhdukur”, çfarë ka ndodhur me Genta Ismajlin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po qëndron larg rrjeteve sociale dhe këngët e reja nga ajo kanë munguar. Videoklipi i fundit nga Genta u...

Aurela Gaçe rrëfen problemin: ‘Kisha vetëm dy vite jetë …’

Për shkak të punës së vazhdueshme dhe mungesës së informacionit në lidhje me teknikat për kujdesjen e zërit, kohë më parë, Aurela Gaçe kuptoi se kishte abuzuar me zërin dhe...

Pasi mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor, muajt e fundit përjetoi një histori të dhimbshme në familjen e saj. Në një...

Plas sherri/Pasi zihen keq, Einxhel Shkira padit në polici Kejvinën

Sëfundmi po qarkullojnë kudo zërat se marrëdhënia mes Kejvina Kthellës dhe Einxhel Shkirës nuk është asapk e mirë. Ato kanë qenë të dyja pjesëmarrëse në një emision kompetitiv, ku Kthella...

U kapën prej flokësh në mes të Tiranës, Einxhel Shkira flet për sherrin me...

Ditën e djeshme, u bë publik lajmi se në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë kishte plasur sherri mes Einxhel Shkirës, Kejvina Kthellës dhe Oriola Marashit. Siç u mësua,...

Anaidi i “Big Brother” tregon për herë të parë: “Jam baba i një vajze...

Pasditen e sotme ish-banori i “Big Brother”, Anaid Kaloti ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”. Në një intervistë të gjatë ai ka treguar për planet e tij lidhur...

Konfirmohet rikthimi i ‘Big Brother’, zbulohet data e nisjes së spektaklit

Prej kohësh ishte përfolur se do të rikthehej në ekranin e Top Channel, një nga spektaklet më të ndjekur “Big Brother” dhe mesa duket fjalët kanë qenë të vërteta. Mbrëmjen...

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe përballen me njëra tjetrën në…

Të dyja janë shoqe të mira. Madje, Soni Malaj dhe Aurela Gaçe ushtrojnë në të njëjtën palestër e shpesh iu bie edhe në të njëjtën kohë që të shkojnë të...

Nuk bëri asnjë dedikim në ditën e lindjes së babait të saj të ndjerë,...

Lori Hoxha i’u ka dhënë të gjithëve atyre që i kanë shkruajtur pse ajo nuk bëri asnjë dedikim për të atin e saj themeluesin e Top Channel Dritan Hoxha...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Ndodh edhe kështu… Fitoi lotarinë 100 milionë paundë, i kthehet punës në ndërtim

Ndërtuesi britanik që fitoi 105 milionë paundë në lotari, I është rikthyer punës. 42-vjecari modest Steve Thomson është fotografuar duke ngritur kuti e duke...

Pallati është shpallur i pabanueshëm, banorët në Lezhë rrezikojnë jetën nga frika se i...

Në disa pallate në Lezhë është vendosur perimetri i rigurisë, ndërsa bashkia Lezhë kavendosur njoftimin se pallati është i pabanueshëm deri në një verifikim...

“Babai i vajzës ku ndodhet?”, ndjekësja provokon me pyetjen Rudina Dembacajn, aktorja i kthehet...

Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjetet sociale një video ku shfaqet pranë pemës së Krishtlindjes së bashku me vajzën e saj Viktorian. “Gjithçka dua...