“Më fal që ta mora ….”/ Fifi nevrikos punonjësen teksa bënte thonjtë

Punonjësa e një salloni ka publikuar në rrjetin social, “Tik Tok” një video teksa shfaqet me këngëtaren shqiptare, Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit si Fifi.

Në video, këngëtarja shfaqet me një limë në dorë duke rregulluar formën e thonjve të saja, tëksa nga ana tjetër punonjësja ka bërë videon duke e shoqëruar me një shkrim përmbi videos.

“Nervat e mia kur Fifi në fund më merr limën për të rregulluar formën”- ka shkruajtur ajo.

Videoja mesa duket është pritur me humor nga këngëtarja e cila e ka ripostuar videon në faqen e saj zyrtare, në rrjetin social, Instagram.

 

 

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...