(Video) ‘Jam lakuriq moj zemër’, Luizi filmohet me një vajzë

Luiz Ejlli ka qënë fenomi i këtij “Big Brother VIP 2 ku arriti të vidhte zemrën e një pjese të madhe të publikut duke u kthyer kështu në fitues të çmimit të madh.

Por dashuria e publikut e ndjek edhe jashtë ku ai shpesh herë shpërndan në rrjetet e tij sociale momente nga dashuria dhe vëmendja që merr nga fansat e tij të të gjithë moshave.

Ai gjithmonë është parë i qeshur dhe shumë i afërt me publikun dhe dashamirësit.

Po këtë herë ka refuzuar, ai shihet teksa i shpjegon fanses se është lakuriq, vetëm me rroba banje dhe fotoja mund të keqkuptohet.

“Jam lakuriq moj zemër, jam lakuriq. Do thonë pastaj kam fjet me të a, po ta tregoj, do thonë ke fjet me të…”.

Vajza duket se nuk e ka pritur mirë këtë reagim, teksa i ka kthyer “Avash more…”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...