Dea Michel konfirmon lidhjen? Ajo publikon fotot e fshehta dhe i bën urim special Krist Dragotit për ditëlindje!

Dea dhe Kristi prej disa kohësh po përfliten për një lidhje pasi janë parë shpesh bashkë. Së fundmi Kristi festoi 32-vjetorin dhe gjejeni pak me kë e kaloi? Me Dean. Dyshja bënë një udhëtim në Palasë me varkë nga ku Dea ka postuar disa foto e video.

Ajo tregon se Kristi nuk kishte organizuar asgjë, por brenda ditës duket se ia kanë dalë të kënaqen. Me ta ka qenë edhe motra e Kristit, Gala.

Dea ka postuar edhe një video në fund nga momentet e tyre në Big Brother VIP dhe tregon se kjo video e ka bërë të qajë.

“Videon e fundit e futa ketu se me ka bere per te qare kur e kam pare dhe doja nje arsye ta postoja. Jam e lumtur që të kam njohur në mënyrën më të çuditshme. Ti je argëtues. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Dea.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...