Greta Koçi shtatzënë? Del fotoja që nxiti dyshimet

Fansat janë të bindur se Greta Koçi është shtatzënë. Së fundmi Greta ka qenë e ftuar në një dasmë, por veshja e saj ka ngjallur shumë kritika e mes tyre ka komente që thonë se ajo është shtatzënë.

Greta u shfaq e veshur në dasmë me këmishë të gjerë, streçe dhe atlete duke shkaktuar mjaft komente që shkruanin se kjo veshje është e papërshtatshme për një event të tillë. Mirëpo të tjerë komentues tregojnë se këngëtarja është shtatzënë prandaj nuk mund të veshë fustane që do i tregonin barkun.

Disa nga komentet:

“E kuptojm qe je shtatzan moj Greta po tpakten nje fustan te lirshem”

“Ka vetem nje arsye kur nje femer vesh atlete ne dasem kur eshte shtatzane”

“Eshte shtazene sigurt prandaj esht vesh kshtu duket nuk do pun shum me kuptu”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...