E pyetën për çiftin e ‘BBV’, Bledi i thumbon hapur : Luizi bën lekë, Kiara i numëron

Gazetari i njohur Bledi Mane ishte ndër konkurentët më të komentuar të “Big Brother Vip”.

Prej disa ditësh ai ka nisur pushimet në Afrikë, ndërsa nuk i ka lënë pas dore as fansat e tij të “zjarrtë” me të cilët shpesh herë ka zhvilluar biseda virtuale.

Mes shumë pytjeve në bisedën e zhvilluar së fundmi një ndër fansat e ka pyetur atë se çfarë u bë me Luizin dhe Kiarën, ndërsa ai ‘thumboi’ hapur çifit me përgjigjen e tij.

“Luizi bën lekë, Kiara numëron lekët e Luizit”– ka shkruar Bledi.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...