Mira Konçi me vajzën e saj rikthehen në Shqipëri, zbulohet marrëdhënia e të bijës me Shpëtim Saraçin

Çifti i njohur në muzikë, i viteve ’90-të, Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi, i kanë dhënë fund martesës vitin e kaluar, 25 vite pasi u bënë të famshëm në publik për romancën e tyre.

Së bashku ata kanë një djalë dhe një vajzë.

Mira dhe e bija, Era Saraçi janë mjaft aktive këto ditë në rrjetet sociale. Kjo pasi nënë e bijë ndodhen me pushime në Shqipëri.

Një takim babë e bijë mes Erës dhe Shpëtimit nuk duket të ketë ndodhur, kjo pasi Shpëtim Saraçi nuk ndiqet me të bijën në rrjetet sociale, ndërkohë që me të birin janë “miq”.

Era publikon herë pas here foto me të ëmën, ku nuk mungojnë dedikimet speciale e të ndjera, ndërkohë nuk e ka përmendur në asnjë postim të atin e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...