Del Piero ka një falenderim për Shqipërinë, ish-futbollisti i Juventusit e poston në instagram

Italia është paralizuar nga koronavirusi dhe situata në vendin fqinj vazhdon të jetë e rëndë. Të shumtë kanë qenë ato persona, si nga bota e sportit dhe artit që...

“Luajmë Ludo King me çunat e Kombëtares”, Bekim Balaj tregon ditët e karantinimit: Jam...

Futbolli është ndalur edhe në Austri,për rrjedhojë, sulmuesi shkodran i Kombëtares, Bekim Balaj, aktualisht pjesë e Strum Grazit, por zbaton rregullat e izolimit, larg familjes së tij. Në një...

“Luajmë Ludo King me çunat e Kombëtares”, Bekim Balaj tregon ditët e karantinimit: Jam...

Futbolli është ndalur edhe në Austri,për rrjedhojë, sulmuesi shkodran i Kombëtares, Bekim Balaj, aktualisht pjesë e Strum Grazit, por zbaton rregullat e izolimit, larg familjes së tij. Në një...

“Luajmë Ludo King me çunat e Kombëtares”, Bekim Balaj tregon ditët e karantinimit: Jam...

Futbolli është ndalur edhe në Austri,për rrjedhojë, sulmuesi shkodran i Kombëtares, Bekim Balaj, aktualisht pjesë e Strum Grazit, por zbaton rregullat e izolimit, larg familjes së tij. Në një...

Olsi Rama flet nga Shkodra: ‘Vëllai më ka thënë të laj duart’!

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama u shpreh mjaft i zhgënjyer pas humbjes me skuadrën e Vllaznisë në "Loro Boriçi".   'Është një humbje që dhemb, sepse i bën shumë pis ujërat...

ÇUDIA/ TIFOZËT E VLLAZNISË NUK PYESIN PËR KORONAVIRUSIN, “SHFAQEN” NË STADIUM

Pasditen e se henes ishte e programuar qe te luhej ndeshja Vllaznia-Partizani ne stadiumin "Loro Boriçi" ne Shkoder. Por me konfirmimin e dy rasteve te para me koronavirus ne...

“Duartrokitjet për të do vazhdojnë si sot”, Meta: I lumtur t’i dhuroja lule Profesor...

Presidenti Ilir Meta dhuroi një buqetë me lule profesor Bledar Gjeçajt përpara nisjes së ndeshjes së basketbollit Vllaznia- Tirana. Përmes një postimi në Facebook, Meta shprehet se kontributet e ish-...

Vllaznia hap fals në Shkodër, Skenderbeu e mund me një gol në sekondat e...

Skënderbeu ka befasuar Vllazninë në frymën e fundit teksa korçarët i falen një goli të sulmuesit, Blerim Krasniqi. Shkodranët humbasin në shtesë dhe tashmë shohin rivalët bardhekuq t’iu shkëputen në...

E BUJSHME/ Pas Rey Manajt, Barcelona vë nën “shënjestër” një tjetër futbollist të Kombëtares...

Marash Kumbulla është duke zhvilluar një sezon pothuajse perfekt në Serie A me Hellas Verona, duke u bërë kështu një nga zbulimet më të mëdha të këtij sezoni në...

ATLETIT SHKODRAN FRANKO BURRAJ I HEQIN MEDALJEN E ARTË, FAULL NGA GJYQTARJA

Atleti shqiptar Franko Burraj ishte pranë një arritjeje impresionuese në kampionatin ballkanik të sallave të mbyllura, por fati nuk ishte me sportistin kuqezi. Talenti shkodran preu finishin i pari në...

Te fundit

‘Ai më lëndoi aq shumë’, Dafina Zeqiri rrefehet në emision

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”. Ajo iu përgjigj...

Histori që të bënë me lot/ E lindi vajzën pas hekurave, shqiptarja e gjen...

Emisioni ’Pa Gjurmë’ realizon takimin e rrallë dhe emocionues të Dashuri Begaj me vajzën e saj Migena. Ky takim ndodhi në ambientet e Report Tv,...

A do të mbyllemi sërish? Ministrja Manastirliu: Do të ketë…

Me shtimin e rasteve pozitive me COVID-19 në vend, pyetja që po mundon qytetarët është nëse do të mbyllen sërish në karantinë apo jo....