Emocionuese/ Ja kush është futbollisti i skuadrës së Romës që festoi me flamurin shqiptar

Marash Kumbulla dhe ekipi i Romës festuan fitimin e trofeut të Conference League.

Teksa, pas ndeshjes, mbrojtësi shqiptar ka valëvitur flamurin kuqezi, në Air Albania.

Kumbulla nuk luajti aspak, por ka dhënë një kontribut të çmuar për arritjen deri në finale.

Roma u rikthye kështu te suksesi, pas disa vitesh mungesë. Takimi ndaj Feyenoord u mbyll 1-0, me gol të Zaniolo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...