Skandaloze/ Ja çfarë bëjnë spanjollët në momentin e himnit të Shqipërisë

Në “RCDE Stadium” në ndeshjen Spanjë-Shqipëri, ishin mijëra tifozë të pranishëm dhe ndeshja nuk nisi në mënyrën më të mirë.

Himni shqiptar në momentin e ekzekutimit të tij u vërshëllye nga tifozët dhe kjo nuk u prit aspak mirë nga Antonio Romero në komentin e tij gjatë ndeshjes.

Një nga gazetarët më të mirë të sportit, Romero nuk u kursye ndaj tifozëve katalanas në fjalën e tij.

“Nuk mund ta besoj që vërshëllyen himnin e Shqipërisë, jam i shokuar”, u shpreh ai gjatë diskutimit pak para nisjes së ndeshjes.

Ndërkohë që presidenti i gazetës së madhe “AS”, Alfredo Relano duke komentuar ndeshjen dha mendimin e tij gjatë kontaktit në zone në minutën e 13’ duke deklaruar se ndërhyrja ndaj Cikalleshit ishte penallti.

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku në emisionin 'Glamour Zone', ku ndër të tjera,...

“Pa buxhet jave dhe pa cigare”/ Kush i ka thyer rregullat kësaj radhe?! Nuk kanë fund zarfet e zinj për banorët në BBV

Duket se zarfet e zinj në shtëpinë e ‘Big Brothet VIP’ nuk kanë fund.   Një tjetër ka mbërritur ditën e sotem, teksa kësaj radhe fajtor...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...