SHKODER.INFO Etiketimet Terenc pepa

Etiketim: terenc pepa

Te fundit

Imami i xhamisë që nuk njihet nga KMSH denoncon: Dy policë ndihmuan në Rinas...

Armand Ali, Imami i xhamisë te Unaza e re, që akoma nuk njihet nga Komuniteti Mysliman,  ka denoncuar me emër dy policë që, sipas...

Ngjela plas “bombën” e radhës: Sali Berisha i dha mandatin e tretë Ramës

Avokati Spartak Ngjela e ka cilësuar mediokre qeverinë, kabinetin qeveritar të kryeministrit Rama, kryesisht në këto vitet e fundit. Sipas Ngjelës në këtë mandat të...

“Berisha më i fortë se kurrë”, analisti bën deklaratën e fortë dhe tregon qëllimin

Analisti Genc Burimi ka folur sot në lidhje me thirrjen e ambasadores së SHBA, Yuri Kim për largimin e ish-kryeministrit Berisha nga politika. Në një...