SHKODER INFO D

26883 POSTS

Exclusive articles:

Mjaftoi pak presion që Olta të zbulojë se po favorizohet nga produksioni i Big Brother VIP Albania

U deshën vetëm disa ditë pas nisjes së “Big Brother VIP 2″ që ndjekësit të aludonin se Olta Gixhari, në veçanti nga pjesa tjetër...

“E shtuna, ditë për plazh”, Lajda Porja zbulon se “plakat” kanë rezervuar në ditët e fundit të muajit

Meteorologia Lajda Porja ka bërë parashikimin e motit për ditët e fundit të muajit mars.   Sipas saj këtë fundjavë temperaturat mund të shkojnë deri në...

Luizi i tregoi se në trup ka një tatuazh dedikuar një vajze tjetër, si reagon Kiara Tito

Tanimë të gjithë e dimë pasionin e madh të Luiz Ejllit për tatuazhet. Në trup ai ka disa të tilla dhe madje dy më...

“Olta është e dashuruar me Luizin”, astrologia ‘shokon’ me deklaratën e saj

Astrologia Liza gjika ka bërë një deklaratë të bujshme, sa i përket treshes Olta-Luiz-Kiara, në shtëpinë e “Big Brother VIP”.   E ftuar në emisionin “Shqipëria...

Jori bën banjo dielli pa të brendshme, ja reagimi i banorëve në shtëpinë e “BBVA

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të futjes së saj...

Breaking

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...

ZYRTARE/ Zbulohet data kur do të fiken dritat në shtëpinë e Luizit

Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq...
spot_imgspot_img