SHKODER INFO D

28397 POSTS

Exclusive articles:

20 euro në faturë për prerjen e tortës, shokohen klientët në restorantin ku po festonin ditëlindjen

Një restorant në Itali ka shokuar klientët pasi i ka ngarkuar në faturë 20 euro për prerjen e një torte ditëlindjeje. Familja kishte sjellë tortën...

“Droga që çon vajzat në shtrat”! Prindër bëni kujdes, MDMA po shitet si “Paracetamol” në clubet e Tiranës!

Policia ka kryer një operacion të madh kundër trafikimit dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike duke arrestuar pesë persona, ndërsa janë kapur më shumë se...

Rudina e pyet kë ka për burrë: Aktorja e lë pa fjalë: Kam marre atë që ti e ke

Aktorja Oriana Cama ka folur rreth zhvendosjes së saj nga Shqipëria drejt Italisë, duke theksuar se shkak i kësaj është bërë njohja me bashkëshortin,...

Përhapja e variantit të ri të Covid, OBSH del me njoftimin e fundit

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka konfirmuar shfaqjen e një varianti të ri të koronavirusit EG5, i cili ka të njëjtat simptoma si Omicron dhe...

Trondit gazetarja: Vajza politikanësh e biznesmenësh janë abuzuar seksualisht pas konsumit të ekstazisë

Shkruan Aida Topalli Cannabis sattiva, apo siç njihet tradicionalisht, hashashi, kokaina, heroina dhe çdo drogë tjetër, tashmë po shndërrohen në një mit. Herë pas here jemi...

Breaking

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...

“The Albanian Key”, debat për një ide-koncept, realizuar në kryevepër për Shkodrën e artit

Albert Vataj, kurator i veprës Tashmë kur gjithçka ka përfunduar...
spot_imgspot_img