SHKODER INFO D

25185 POSTS

Exclusive articles:

“Si më kapi gruaja ‘mat’ në tradhëti në sy të Aurela Gaçes”, rrëfehet Gëzim Nika

Një nga bilbilat e muzikës shqiptare, Gëzim Nika së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin 'Glamour Zone', ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka...

‘Në Top Channel dërgojnë letra me spiunlliqe te drejtori’, gazetari zbulon prapaskenat e televizionit

Flavio Qarri, gazetari i cili njihet për transparencën e tij me publikun, së fundmi ka lëshuar një deklaratë bombë në emisionin 'Glamour Zone', të...

‘Vjehrrin e dua shumë, nga vjehrrat kam dash një tjetër’! Rudina Dembacaj çudit me përgjigjet për familjen e Mark Frrokut

Rudina Dembacaj ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit ku nuk hezitoi të tregojë edhe se kë nga vjehrrit që ka pasur deri tani,...

“Gruaja më kritikon të mos shkoj me femra”, këngëtari Gëzim Nika flet për tradhëtitë

Gëzim Nika, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin 'Glamour Zone', ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka lëshuar disa nga deklaratat më të...

Me partnerin xheloz në skenë, Megi Pojani dhe Jurgen me një Charleston ritimik dhe artistik

Megi Pojani dhe partneri i saj Jurgeni dhuruan një performancë artistike me një Charleston ritimik.   Ajo mori shumë kritika nga juria, e cila kërkoi një...

Breaking

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të...
spot_imgspot_img