Zaimina Vasjari duket tërheqëse në pozat me bikini nga pushimet e saj verore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari edhe pse prej kohësh po qëndron larg muzikës, ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansa në rrjetet sociale.

Se fundmi, ajo ndau disa fotografi te reja nga pushimet e saj, në të cilat dukej mjaft tërheqëse me linjat e saj.

“Një kohë e bukur”, shkroi këngëtarja në një postim në Instagram, ku shfaqi linjat e saj të tonifikuara të trupit me një paraqitje në bikini.

Vasjari e cila është shquar gjithmonë për linjat e saj trupore, po vazhdon të jetë në top formë.

Zaimina dikur ishte mjaft aktive në muzikë dhe publikonte shpesh projekte muzikore për fansat e muzikës së saj, po prej kohësh ajo i është përkushtuar më shumë familjes.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...