SHKODER INFO D

25035 POSTS

Exclusive articles:

“Ulërimat e mia i dëgjoi gjithë Bodrumi”/ Tronditet moderatorja e njohur shqiptare, zbulon çfarë i ndodhi në aeroport

Fjodora Fjora ka ndarë për “Aldo Morning Show” në Tv Klan një histori ku djali i saj e ka tronditur jashtë mase. Ajo ka...

“Dikush duhet të më bëjë të…”, Ronela Hajati ka nevojë për dashuri: Jam pa ndjenja për momentin

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të drejtpërdrejta të skenë shqiptare. Ajo reagon herë pas here për fenomene të ndryshme. Gjithashtu, jep edhe...

‘Tifozja më s*ksi’ në Kupën e Botës rrezikon burgun, ja arsyeja

Ish-Miss Kroacia ka zemëruar vendasit me veshjet e saj provokuese në Katar   Ndeshja e kaluar ndërmjet Kroacisë dhe Marokut, për Botërorin e zhvilluar në Katar,...

Truprojet ‘shpëtojnë’ ambasadoren, qytetari i revoltuar niset drejt Yuri Kim(VIDEO)

Një incident ka ndodhur ditën e djeshme në qendër të Tiranës, kur në rrugë po kalonte ambasadorja e SHA-ve në vendin tonë, Yuri Kim.   Siç...

‘Rrini larg çunave të mamit’! Armina Mevlani e prerë: Vjehrra nuk mund të vijë kur të dojë…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u diskutua tema “partneri im është çun mamaje”, e cila ndezi debat.   Moderatorja e njohur, Armina Mevlani,...

Breaking

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...
spot_imgspot_img