SHKODER.INFO Etiketimet Shkodra

Etiketim: shkodra

Te fundit

“GAME OVER”! Rama jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë ata që kanë…

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një njoftim të rëndësishëm mbi procesin e kolaudimit të mjeteve. Ai ka bërë apel që drejtuesit e mjeteve të kontrollojnë...

I thanë se ka gjoksin e vogël, Loredana nxjerr “provat” në shesh dhe iu...

Loredana është njëra ndër fytyrat e njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale. Së fundi ajo ka bërë një postim mjaft interesant...

Juli ia pati thënë me kohë, por Mevlani nuk ia mori parasysh/ E pabesueshme...

Juli është një ndër peronazhet me komike të Përputhen. Ai është komentuar shumë për lirshmërinë e tij në studio dhe shprehjen e lirë të...