SHKODER.INFO Etiketimet Shkodra

Etiketim: shkodra

Te fundit

Momente që ‘të ndalin zemrën’/ Karroca merr rrugën me foshnjen brenda, ja çfarë ndodh...

TURQI – Një foshnje 10 muajshe ka pasur një arr atisje me fat pasi karroca e tij e pambikëqyrur mori rrugën nga një kodër...

“Duroni deri më 20 shtator dhe…”/ Ja 4 shenjat që i hapen portat e...

Mbáse yjet e kánë shtýrè tákímin tuaj vèndímtar për këto kohë. Edhe për vetëm 7 ditë, jánë disa shènja që do të ndíejnë një aròma...

E papritur…/ Ja momenti kur Rudina del me vogelushen e saj…

Rudina Dembacaj eshte nje nga personazhet me te perfolura kohet e fundit jo vetem per jeten profesionale por edhe ate private.Rudina prej shume kohesh...