Projekti i kullave në selinë e PD, Fevziu kushëri i pronarëve:...

0
Moderatori Blendi Fevziu ka folur mbrëmjen e sotme për projektin e kullave që do të ndërtohen në PD, i cili qarkulloi me bujë në...

E pranon vetë Berisha: Lejimi i i piramidave është gabimi më...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se lejimi i skemave piramidale gjatë qeverisjes së tij ka qenë gabimi më i madh i jetës së tij. Berisha tha...

Fevziu habit me deklaratën: Nëse Basha nuk fiton këtë qytet, ai...

0
Blendi Fevziu ka folur për zgjedhjet e pjesshme lokale që pritet të dekretohen nga presidenti Meta. Ai tha se kjo do të jetë një...

Ilir Meta reagon ashpër ndaj Lulzim Bashës: Kur e shoh më...

0
Presidenti Ilir Meta ironizon Lulzim Bashën. Meta tha se kur sheh Bashën, duke iu referuar bunkerizimit të PD dhe dhunës ndaj demokratëve, i rritet respekti...

“Monumenti i turpit, ruhet nga shteti”/ Topalli i numëron gjëmat Bashës

0
Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka bërë një pasqyrim të takimeve të Lulzim Bashës në Fier dhe Sali Berishës në Shkodër. Në një postim në rrjetin...

Nano zbulon provat që kanë fundosur Berishën: U bë një nga...

0
Shpallja non grata e Sali Berishës nga Departamenti i Shtetit është për analistin Mustafa Nano një vendim i marrë në interes të shqiptarëve. Nano tha...

“Unë kam fituar edhe ndaj Nanos”, Meta kritikon publikisht Berishën: Ju...

0
Presidenti Ilir Meta iu drejtua me një mesazh të fortë kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, teksa komentoi protestën e dhunshme të 8...

Shteti ynë është në duart e katër familjeve! Politikani i njohur...

0
Ish-deputeti demokrat Romeo Gurakuqi, njëherësh anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-ë, ka qenë tejet i ashpër sa i përket situatës brenda partisë më të...

Plas keq mes Grida Dumës dhe Evi Kokalarit, ajo i nxjerr...

0
Aktivistja shqiptaro-amerikane e rreshtuar krah Berishës, Evi Kokalari, ka shpërthyer sërish në akuza ndaj deputetes së PD-së Grida Duma. Teksa publikon foton e Dumës nga...

I riu “ndez” demokratët në Shkodër, surprizohet Sali Berisha

0
Ka qenë një i ri që ka ekzaltuar gjithë demokratët e pranishëm në Pallatin e Sportit në Shkodër, aty ku është duke zhvilluar një...