Gazetarët nuk mbajnë dot të qeshurat me deklaratën e Bashës: Fut ore reklama (Video)

Humbja e zgjedhjeve për herë të tretë nga Partia Demokratike nuk është pritur mirë në opinionin publik. Përtes kësaj, humbja e disatë për Lulzim Bashën, i cili refuzon të lëshojë...

Edi Rama apo Lulzim Basha?! Nard Ndoka habit kur zbulon se cili prej tyre...

Nard Ndoka tregon “preferencën” e tij, mes dy kryetarëve të partive kryesore në vend. I ftuar në Top Talk, kryetari i PDK-së, tregohet i drejtpërdrejtë kur u pyet se cilin...

Humbën zgjedhjet, Nard Ndoka: Koalicioni me Bashën ishte një dështim, ja pse

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka, i ftuar në ‘Top Talk’, tha se koalicioni me Bashën ishte dështim. “Unë jam përpjekur në mënyrë maksimale të bëj fushatë për opozitën. Por, ka...

Me partinë e Kujtim Gjuzit/ Kandidoi për deputete në Shkodër, ish-missi merr rezultatin që...

Në zgjedhjet e 25 prillit ish-missi i njohur shqiptar Silvana Bushati kandidoi për deputete nën logon e ABEOK (Aleanca Bashkimi Popullor Emigracioni – Ora e Shpresës dhe Konservatorët), e...

“E kishe bërë gati për Lulin” Fevziu surprizon Ramën, ja dhurata që i bëri...

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama ishte ftuar në “Opinion”, në intervistën e tij të parë pas fitores në zgjedhjet e 25 prillit. Në fund të programit, moderatori Blendi Fevziu...

Thyen rekordin historik/ Kjo është ministrja e Ramës që mori një lumë votash në...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka thyer rekordin historik të votave të PS për disa vite me rradhë në njësinë nr.9 në Tiranë, me 13.131 vota. Por rekordi i mëparshëm...

Gazetari zbulon “sekretin” që i solli fitoren Edi Ramës, cili është ‘shembulli’ që duhet...

Ermal Mulosmani: Ja edhe një zhvillim interesant. Në Fier, Agron Kapllanaj ka marrë deri tani 9244 vota kur janë numëruar 564 nga 580 kuti. Ky numër e lë jashtë...

Nuk votuan as veten, kush janë kanditatët e parlamentit të cilët dolën me 0...

Në zgjedhjet e 25 Prillit ka kandidatë të cilët kanë dalë nga bet eja me 0 vota. Si duket kandidatët të cilët nuk janë të pakët në numër, nuk...

“Me SuperMonën…”, festë te Gjiri i Lalzit, Meta nxjerr foton familjare

Buzë detit në Gjirin e Lalzit familja e Presidentit feston mbrëmjen e sotme ditëlindjen e djalit, Besarit. Kreu i shtetit ka postuar në Facebook një foto me bashkëshorten, kryetaren e...

NUK FITOI ASNJË MANDAT, TOPALLI LARGOHET NGA DREJTIMI I LËVIZJES PËR NDRYSHIM, JA MESAZHI...

Jozefina Topalli largohet nga drejtimi i partisë Lëvizja për Ndryshim që krijoi pak kohë para zgjedhjeve të 25 prillit. Lajmin e jep vet Topalli në një postim në “Facebook”...

Te fundit

40 NDRYSHIMET NË KODIN RRUGOR, ‘FERRI’ QË PRET SHOFERËT E DEHUR

Në seancën e fundit plenare, Parlamenti miratoi paktën e ndryshimeve në Kodin Rrugor, të cilat presin firmën e Presidentit për të hyrë në fuqi....

HISTORIA, TË AGJËROSH 72 VITE

Është 84 vjeç, ndër trashëgimtarët më të vjetër të fesë islame në qytetin e Shkodrës dhe prej 72 vitesh agjëron vit pas viti muajin...

BIEN SËRISH SHIFRAT E COVID-19, MSH: 42 RASTE TË REJA DHE 3 HUMBJE JETE...

Shifrat e koronavirusit në vendin tonë kanë shënuar sërish rënie në këto 24 orë. Ministria e Shëndetësisë raporton se janë regjistruar 42 raste pozitive, ndërsa...