Gazetari i njohur tallet me keq Berishën: U desh ndërhyrja e Ramës që të dilnit nga depresioni i gropës së kullës

Gazetari Habjon Hasani, ka ironizuar “Foltoren” lidhur me reagimin e kryeministrit Edi Rama lidhur me kullën “Mali i Tiranës.

Sipas tij, u desh ndërhyrja e Ramës ata dhe mediat e tyre të dilnin nga depresioni i gropës së kullës.

“Pasi priti me qetesi dhe me durim stoik 3 dite e 3 nete qe opozita, sekseret dhe mediat e tyre te dilnin nga gropa e Hajdin Sejdise, shoku Rrapi me intuiten e tij bonaparteske konstatoi se ata ishin kyçur dramatikisht ne grope, ndaj dhe perveshi menget qe te perballej sy me sy e dhemb me dhemb me teknologun politik te Rilindjes, Mero Bazen”, shkruan Hasani në rrjetet sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...