E rende ne Shkoder/ Hidhet nga kati i 4, humb jeten 65 vjeçari

Shkodër/Informacion Paraprak Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi A. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte...

Ishte gjallë për 24 orë/ Arjan Sala u gjet në fund të magazinës, ishte...

Detaje të reja janë zbardhur nga gjetja e trupit të 32-vjeçarit, Arjan Sala, roja i cili sakrifikoi veten për të shpëtuar punonjësit e magazinës që ishtë përfshirë nga flakët...

IU DOGJ BUJTINA, FLET PRONARI: NUK E DI KUSH MUND TA KETE BERE, S’KAM...

Pronari i bujtines “Buni i Bajraktarit”, Gezim Olaj ka folur per djegien e ndodhur mbreme ne bujtinen e tij.Ai thote se nuk ka probleme me askend dhe nuk e...

PËRSONA TË PAIDENTIFIKUAR I VËNË FLAKËN BUJTINËS NË QAFË THORE, DEMI 3 MILIONË EURO

Digjet Buni i Bajraktarit ne Qafe Thore ne aksin qe te çon drejt Thethit. Demi ekonomik eshte rreth 3 milion euro. Bujtina e djegur eshte e biznesmenit Gezim Olaj...

Gjithçka e shkrumbuar, pamjet brenda magazinës ku humbi jetën 32-vjeçari (Foto)

Këto janë pamjet brenda magazinës tek Casa Italia, e cila u përfshi nga flakët që nga pasditja e së mërkurës dhe vetëm sot u bë e munduar shuarja e...

Në mes të vështirësive, dalin pamjet e betejës 50 orëshe me flakët të zjarrfikësve...

Pas një beteje tepër të vështirë me flakët si pasojë e materialeve që gjendeshin brenda magazinave, zjarrfikësit kanë mundur që të gjejnë trupin e 32-vjeçarit Arjan Sala. Nga pamjet e...

‘Ike në lule të rinisë…’/ Postimi prekës para se të gjendej trupi i pajetë...

Pas disa ditësh kërkime nga zjarrfikësit dhe shërbimet e policisë, trupi i pajetë i 32-vjeçarit Arjan Sala u gjet gjatë mëngjesit të sotëm. Viktima mbeti brenda magazinës së djegur të...

Gjyqi i Izet Haxhisë, Gjykata e Tiranës merr vendimin surprizë për Sali Berishën

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e prokurorisë për thirrjen si dëshmitar të ish-kryeministrit Sali Berisha në procesin gjyqësor ndaj Izet Haxhisë. Ky i fundit po rigjykohet për vasjen e...

‘Furtunë’ në Policinë e Shtetit/ Qëlluan në ajër për të festuar ditëlindjen e shefes,...

Mënyra e gabuar për të festuar ditëlindjen e shefes u ka kushtuar shtrenjtë 4 efektivëve të policisë së Lezhës. Ata kanë zbrazur pistoletat në ajër mbrëmjen e kaluar dhe pasi...

AKSIDENT I RENDE NE AKSIN SHKODER-LEZHË…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër- Lezhë. Nga informacionet paraprake nuk dihet akoma nëse ka të plagosur apo viktima. Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...