NJË I VDEKUR DHE NJË I PLAGOSUR NË DUKAGJIN

Nje vdekur dhe nje i plagosur ne Dukagjin. Mesohet se Zef Guri eshte viktima, ndersa Gjin Guri ka mbetur i plagosur rende. Ngjarja ka ndodhur ne mal te Shoshit.

Eshte ende e paqarte çfare ka ndodhur. Forca te shumta policie jane nisur drejt vendit te ngjarjes per te nisur hetimet paraprake rreth kesaj ngjarje te rende.

Autori eshte larguar ne drejtim te paditur. Gjin Gurit ne nentorit e 2021 i eshte vendosur nje sasi tritoli tek lokali i tij ne Shosh.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...