“Harrojnë ku janë kamerat”, paralajmëron gazetari: Ka video tjetër erotike në Bashkinë e Kukësit

Gazetari Basir Çollaku ka paralajmëruar se një video tjetër erotike ekziston për bashkinë e Kukësit.

Paralajmërimi vjen pasi Partia Socialiste fitoi zgjedhjet e pjesshme në Kukës më Albert Halilajn.

Ky i fundit pasoi në detyrë Safet Gjicin, i cili u shkakrkua pasi doli në dritë një video erotike e tij.

Ai shfaqet në video me Alma K. e cila kryen favore seksuale në këmbim të një tenderi për kujdesine qenve të rrugës.

Gjici aktualisht është pas hekurave, ndërsa Alma K. është në arrest shtëpie.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...