E rëndë, vajza shqiptare grushtohet barbarisht në mes të rrugës (VIDEO)

Një video me pamje të rënda qarkullon së fundmi online, ku shikohet se si një mashkull i paidentifikuar godet me tërbim një femër.

Nuk ka siguri absolute se ku dhe kur ka ndodhur ngjarja në fjalë, por sipas komentuesëve dyshohet se ka ndodhur në Prizren.

Një qytetar ka mbetur i shokuar nga ngjarja dhe e ka filmuar atë. Nga pamjet duket se si mashkulli në një moment godet fort me grusht në fytyrë vajzën e pambrojtur.

Ai e dhunon edhe më tej gjatë ecjes dhe më pas futen të dy në një shtëpi.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...