Identifikohet viktima qe u perplas nga kosovarja mbreme ne ‘Harkun e Berdices” (EMRI)

Identifikohet viktima e aksidentit te ndodhur mbremjen e se dieles ne Harkun e Berdices.Ai eshte shtetasi Gezim Selim, 41 vjec nga Komani. Informacion Paraprak Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30...

AKSIDENT NE SHKODËR, MAKINA PËRPLAS KALIMTARIN

Informacion Paraprak Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30 në vendin e quajtur “Harku i Berdicës”, mjeti tip Skoda me targë KS 01-168 KR ka përplasur një shtetas, këmbësor, akoma të pa...

Grabitja e argjendarisë në Shkodër, rikuperohen 85% e bizhuve të cilat u shitën nga...

Zbulohen detaje të reja nga grabitja e argjendarisë ndodhur 2 javë më parë në shkodër. Sipas hetimeve të prokurorisë ka rezultuar se të dyshuarit kanë treguar se aksesorët me...

Atentati, blindohet gjykata e Shkodres, flasin te akuzuarit!

Tre autorët e dyshuar për atentatit me tritol në Shkodër, kanë dalë sot para Gjykatës për caktimin e masës së sigurisë. Ndërsa E.C. , A.L. dhe S.T. dërgoheshin në...

Atentati në Shkodër, arrestohen 4 persona nga Elbasani

Arrestohen katër persona të dyshuar si bashkëpunëtor në atentatin ndaj në Shkodër me datë 13 janar të këtij viti. Personat e ndaluar mësohet se janë banues në qytetin e...

(VIDEO) GRABITJA E ARGJENDARISE NE SHKODER, 2 TE NDALUAR

Identifikohen dhe kapen autorët e grabitjes së argjendarisë, ngjarje e ndodhur me datë 03.02.2018 në lagjen “Vasil Shanto”. Më datë 07.02.2018 nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, falë një...

Shkodër, goditet një grup i trafikut të kokainës brenda dhe jashtë vendit

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur goditjen e një grupi kriminal droge. Mësohet se grupi i strukturuar kriminal merrej me trafikimin e kokainës. Në pranga ka rënë disa persona,...

Grabitet argjendaria e njohur në Shkodër, autori përplas makinën në qepen për të hyrë...

Nje argjendari ne Shkoder eshte grabitur rreth ores 03:00 te mengjesit te se shtunes. Policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes duke gjetur aty pranë një automjet tip Wolksvagen, pa...

Përplaset makina në aksin Shkodër-Hani i Hotit, humb jetën 21 vjeçari

Shkoder Informacion Paraprak Me datë 01.02.2018 rreth orës 06:30 ka ardhur një telefonatë se në aksin rrugor Shkodër - Koplik në vendin e quajtur Shtoj Ri ka ndodhur një aksident Menjëhere...

Qëlloi me sëpatë 54 vjeçarin në Shkodër, arrestohet autori

Një 44 vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës, si autori i plagosjes së një shtetasi një ditë më parë. Në pranga përfundoi Paulin Paloka, banues në fshatin Juban, Shkodër “Ndalimi...

Te fundit

Horoskopi ditor, e premte date 6 gusht 2021

Dashi Në këtë ditë të fundit të javës së punës, ju pritet të keni ndryshime të papritura humori dhe pavendosmëri. Do të ishte më mirë...

Ermali dhe Ami shijojnë në maksimum pushimet e tyre, ja destinacioni që kanë zgjedhur

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi po shijojnë pushimet e tyre. Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Amarda Toska ka publikuar në...

Do të ketë stuhi dhe tornado në Shqipëri? Ja çfarë thotë sinoptikani i njohur

Prej disa ditësh temperaturat në vendin tone vazhdojnë të mbeten në vlerat e tyre më të larta, teksa termomentri ka shënuar më shumë se...