AKSIDENT I RENDE NE AKSIN SHKODER-LEZHË…

2048

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër- Lezhë.

- PUBLICITET -

Nga informacionet paraprake nuk dihet akoma nëse ka të plagosur apo viktima. Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimin e shkaqeve te aksidentit ku edhe pritet qe me tej te jap edhe nje komunikate zyrtare rreth ngjarjes ne fjale.

- PUBLICITET -