Nuk kane te ndalur ngjarjet e renda ne Shkoder, ja cfare ndodhi sonte…

455

Shkodër/informacion paraprak

- PUBLICITET -

Më datë 21.03.2021, rreth orës 19:30, në lagjen “Mark Lula”, Shkodër, dyshohet se pas një konflikti të çastit është plagosur në këmbë shtetasi M. F, 22 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga veprimet e para hetimore, dyshohet se autori i plagosjes është shtetasi E. L, ku vijon krehja e zonës për kapjen e tij.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- PUBLICITET -