35 vjeçari shqiptar i jep fund jetës, ndihej fajtor që solli Covid-19 në shtëpi

Një 35 vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur mëngjesin e së shtunës (20 mars) në Theologos, Evia, nga gruaja dhe vëllai i tij, raportojnë mediat greke.

Sipas dëshmive, 35 vjeçari u gjet i varur në një pemë. Mediat raportojnë se ai ndihej fajtor sepse solli koronavirusin në shtëpinë e tij.

35 vjeçari është babai i një vajze të vogël, i cili jetoi për disa vjet në fshatin e Komunës së Dirfion Messapia.

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Luizi ndjek sërish planin e kanadezit, ja skenari i pazakontë që u tregoi banorëve (Video)

Luiz Ejlli e ka studiuar aq mirë lojën në ‘Big Brother Canada’ sa e di aq mirë se çfarë do ndodhë brenda.   Studimin e bërë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...