HYRJELAJMEKORONAVIRUS35 vjeçari shqiptar i jep fund jetës, ndihej fajtor që solli Covid-19...

35 vjeçari shqiptar i jep fund jetës, ndihej fajtor që solli Covid-19 në shtëpi

Një 35 vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur mëngjesin e së shtunës (20 mars) në Theologos, Evia, nga gruaja dhe vëllai i tij, raportojnë mediat greke.

Sipas dëshmive, 35 vjeçari u gjet i varur në një pemë. Mediat raportojnë se ai ndihej fajtor sepse solli koronavirusin në shtëpinë e tij.

35 vjeçari është babai i një vajze të vogël, i cili jetoi për disa vjet në fshatin e Komunës së Dirfion Messapia.

TE TJERA

spot_img