SHKODER.INFO Etiketimet SHKODER

Etiketim: SHKODER

Te fundit

Pas ndarjes nga balerini, kush është zotëria misterioz që e bën për të qeshur...

Me një portret ku i lexohet paqja dhe qetësia shpirtërore, Rovena Dilo është fotografuar pak ditë më parë në një bar në zonën e...

Flamuri kuq e zi valëvitej në turmë, Salvini bën deklaratën e pabesueshme për shqiptarët...

Ditën e sotme gjatë një fjalimi në mitingun që po mbante në Emilia Romana, lideri i Lega Nord, Matteo Salvini ka bërë një deklaratë...

Mirë që paguan për të botuar, por tani hedh lekë edhe për të fshirë...

Nga Ardit Rada Tabloidi gjerman “Bild”, jo pak i njohur për shqiptarët, ka vendosur ta fshijë shkrimin që kryqëzonte Lulzim Bashën për lobimin rus. Vendimi...