E ndyrë, je edhe nënë me fëmijë’, Aulona Musta nuk ia përton ndjekëses …

Mesa duket ndjekësit nuk kanë ndërmend t’i ndahen Aulona Mustës dhe as kjo e fundit s’ka ndërmend t’i lërë pa përgjigje. Së fundmi në disa foto që moderatorja ka publikuar...

E ka mbajtur të fshehtë prej vitesh, del foto e bashkëshortit të Valbona Selimllarit

Valbona Selimllari është padyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare jeta e së cilës gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave. Siç dihet bukuroshja shqiptare është nënë e 3...

Enca nuk përmbahet më, tregon ç’bën në shtrat me të dashurin

Prej disa ditësh Enca ka njoftuar se po vjen me videoklip të ri dhe fansat po e presin me padurim. Kënga do të publikohet nesër dhe mban titullin “Xheloz”.   Gjatë...

Aurela Gaçe urim të veçantë motrës: Do merrja legenat e tenxheret për të festuar

Motra e Aurela Gaçes, Blerta feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga këngëtarja. Aurela ka postuar një foto të...

“Më mungon”, Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

Arbana Osmani ndodhet me pushime në Turqi. Ajo na bëri me dije se ndodhet bashkë me familjen e saj, dhe po i përkushtohet ditëve me djalin e saj Jon.   Por,...

tha se u nda nga bashkëshorti, regaon Inva Mula

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani. Në fakt, kjo nuk është hera e parë...

“Vetëm ju s’keni fjetur me mua”, Ervin Kurti befason binjakët Veshaj

Gazetari i njohur i showbizit Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që në fakt i ka habitur të gjithë. I ftuari i radhës në emisionin “Treshat” i...

Klaudia Pepa sapo thumboi ish-in me një mesazh dhe kujt t’i djegë le ta...

Klaudia Pepa ka dhënë sot një këshillë me vlerë për të gjitha femrat që janë ndarë dhe kanë kontakte me ish-partnerët. Duket sikur balerina shqiptare e ka përjetuar personalisht...

Arbana dhe Eduarti të qeshur si kurrë më parë postojnë fotot në ishullin luksoz...

Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj familjar drejt Turqisë, ku po kalon disa ditë pushimesh....

Miliarderi arab i ofron 50 mijë euro për një natë, prezantuesja e njohur habit...

Ajo është një ndër prezantueset më të njohura dhe më tërheqëse përsa i përket pamjes. Bëhet fjalë për Lauren Goodger prezantuesen nga Britania e Madhe e cila së fundmi ka...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Ju kujtohet Van Dami? Ja kush eshte shqiptari qe ndeshet me te (Video)

Peter Malota lindi në Malësinë e Madhe më 28 gusht 1958. Ai është më tepër i njohur për publikun amerikan nëpërmjet tre interpretimeve të...

Ja si duhet t’i hash makaronat që të dobësohesh

Makaronat mund të jenë të mira për belin tënd.   Një studim mbi dietën e më shumë se 23,000 njerëzve ka zbuluar që konsumimi i moderuar...

“Fëmijët janë bekime”/ Elisa Spiropali zbulon gjininë e fëmijës

Ministrja për marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në emisionin Ftesë në 5, ka zbuluar gjininë e fëmijës së dytë.   Pas vajzës, Nalta, Elisa...