E mbajti të fshehtë, këngëtari i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të parë

Një lajm i bukur vjen për një nga këngëtarët shqiptar, shumë të dashur për publikun. Klajd Haruni do të bëhet baba për herë të parë.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se Klajdi dhe partnerja e tij do të bekohen shumë shpejt me një bebe.

Deri tani nuk ka pasur asnjë reagim nga këngëtari. Pak kohë më parë ai publikoi një foto me kurriz të partneres, nga pushimet e tyre në Maldive, por u kujdes që mos t’ia tregonte portretin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...