Luiz Ejlli konfirmon këngën me reperin e njohur, ja çfarë po planifikon fituesi i “BBVA” për hitet e verës (Foto)

Është konfirmuar tashmë bashkëpunimi ndërmjet Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit.

Artisti shkodran në një nga koncertet njoftoi se po vjen në duet me reperin nga Kosova, ndonëse e ka përmendur mjaft shumë edhe gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2.

I njëjti zbuloi se është një nga artistët e tij të preferuar dhe se ia këndonte shpesh disa projekte brenda.

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother së fundmi ka shpërndarë një fotografi me Ghetto Geasyn, ndërsa shfaqen bashkë nga një makinë. Duket se ata tani kanë nisur edhe me xhirimet e klipit dhe se ky duet do të shpaloset së shpejti.

“Nuk e merrni me mend se çfarë do bëhet”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Krahas Getoarit, Luizi ka zbuluar se do të vijë edhe me disa bashkëpunime tjera.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...