E mbajti të fshehtë, këngëtari i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të parë

Një lajm i bukur vjen për një nga këngëtarët shqiptar, shumë të dashur për publikun. Klajd Haruni do të bëhet baba për herë të parë.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se Klajdi dhe partnerja e tij do të bekohen shumë shpejt me një bebe.

Deri tani nuk ka pasur asnjë reagim nga këngëtari. Pak kohë më parë ai publikoi një foto me kurriz të partneres, nga pushimet e tyre në Maldive, por u kujdes që mos t’ia tregonte portretin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...