Luana e ka tepruar vërtetë, nuk po njihet më nga operacionet plastike: Del fotoja…

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit asaj i janë vënë në pah më shumë se asnjëherë ndërhyrjet në fytyrën e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...