“Mendova ta injoroja si djalë”, Çfarë ndodhi? Robert Aliaj habit me deklaratën e tij për Kristin

Ish-banori i “Big Brother Vip” Kristi Aliaj së bashku me babain e tij, Robert Aliaj së fundmi ishin të ftuar në emisionin “Trotuar”.

Ndër të tjera Roberti u pyet se çfarë mendimi ka për të birin si juri e emisionit “She’s on top”, ai tha se nuk e ka gjykuar shumë madje është përpjekur që ta injoronte fare si djalë në mënyrë që të largohej emocionalisht.

“Skandaloz, nuk është se e gjykova shumë aty, biles u mundova të largohem sa më shumë emocionalisht. E vetmja gjë që ta bëja këtë ishte dhe “ta injoroja fare dhe si djalë”, u shpreh Robert Aliaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...