“28-vjeçari nga Tirana kërkon nuse”/ I riu: S’kam pasur asnjëherë të dashur, vetëm punë...

“Historia ime” në TV Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana. Ai tregoi në studio jetën e vështirë dhe punën e lodhshme e me...

Divorci ‘përçan’ familjen! Fëmijët i ‘japin bekimin’ nënës që zuri të dashur: Do jemi...

Sheldona dhe Eriksoni kanë ardhur sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të dhënë një mesazh për nënën e...

Pas 23 vitesh ndarje, gruaja kërkon divorcin: Burri iku në kurbet, më la me...

Hanme Suli, nënë e tre fëmijëve rrëfeu në emisionin “Historia ime” në Tv Klan njohjen e saj me bashkëshortin pas prishjes së fejesës së parë. Pavarësisht se e donin...

Burri tregon ‘telenovelën’: Gruan e kapa me shokun tim, vajzës tonë i tha se...

Një rrëfim i pazakontë ka ardhur në emisionin “Me zemër të hapur” në Neës24 nga një 30-vjeçar, babai i një vajze të cilën për fat të keq nuk mundet...

Histori e rrallë, nusja shqiptare i thotë vjehrrës publikisht: Të dua

Për mbi 20 vite kanë jetuar nën një çati, por Nazmia nuk është sjellë me vjehrrën ashtu siç është sjellë ajo. Nusja jeton në katin e tretë, ndërsa vjehrra...

Nëna e divorcuar me dy fëmijë: Vajza nuk ka besim tek unë sepse…

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan një nënë e dy fëmijëve tregoi në studio problemet dhe vështirësitë që ajo kishte pasur gjatë martesës me ish-bashkëshortin....

E njohu në “Facebook”, djali i shpreh ‘live’ në studio dashurinë vajzës

Në programin “Dua të të bëj të lumtur” kemi parë shumë histori dashurie ku personazhet janë njohur nëpërmjet bisedave telefonike ose rrjeteve sociale. I tillë ishte edhe rasti i mbrëmjes...

Humbi vite më parë, ja çfarë mesazhi i jep Artiola Toska nënës së lënduar

Programi ‘Dua të bjë të lumtur’ në puntatën e ditës së shtunë (15 shkurt) paraqiti historinë e trishtë të një çifti. Shkëlzeni dhe Fatjona fati deshti që të njihen rastësisht...

Gruaja: Vajzat m’i morën me forcë vëllezërit e mi

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme konfliktin midis dy bashkëshortëve, të cilët prej 4 muajsh nuk jetojnë më së bashku. Shkak për këtë është bërë...

Historia prekëse, Arbana Osmani nuk i mban dot lotët në emision

Programi “Dua të të bëj të lumtur” që në puntatat e para ka trajtuar dhe sjellë në ekranet tona histori tepër të dhimbshme, plot vuajtje dhe sakrifica, por që...

Te fundit

Koronavirusi, Manastirliu: Mos mendoni se ia hodhëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, me anë të një daljeje direkte në llogarinë e saj në Facebook u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

Itali/ Lulëzon kurora e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit, prifti: Sinjal shprese ndaj koronavirusit

Disa gjethe e lule të freskëta kanë çelur në degën e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit të kryqëzuar në kishën Santi Silverio e Domitilla,...

Horoskopi ditor, e diel 5 prill 2020

Dashi E diela do të jetë nën ritmin e duhur, ku duhet të tregoni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse keni një histori paralele. Në punë...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR