E ëma nuk do asnjë femër në jetën e të birit? Siketi: Është e...

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare është bërë pjesë një djalë 29-vjeç i quajtur Siket, i cili ndodhet mes dy zjarreve. Ai ka treguar...

Ardit Gjebrea: U bëfshi lëmsh të dy sa shumë vuajmë ne prindërit për ju,...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, duke dëgjuar historinë e Siketit dhe Matildës, Ardit Gjebrea u bë me dhimbje koke dhe shprehet se prindërit e shkretë vuajnë shumë...

Gëzimi- Eni Çobanit: Do digjem me benzinë, jam 39 vjeç kur do gjej unë...

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër, Gëzimi dhe Kujtimi. Gëzimi ka treguar se para se babai të humbiste jetën nga Covidi, ka folur me...

“Nuk ka bir nëne”, Gëzimi humbet kontrollit, Eni Çobani detyrohet të ndërpresë emisionin

I ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqipare ka qenë Gëzimi dhe Kujtimi të dy vëllezër të cilët kanë konflikte me njëri-tjetrin. Sipas Gëzimit, motra...

Eni Çobani e pyet si e do nusen, Gëzimi: Dua të jetë si ty,...

Gëzimi i cili është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” ka treguar se është mjaft i zhgënjyer nga motrat dhe vëllai i tij. Sipas tij motra e tij Lumturie...

Vjehrra xheloze për nusen, i riu tregon sherrin e tyre për paratë në bankë

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ishte i ftuar sot Sikedi, një djalë 29-vjeç i cili ka treguar se është ndarë nga bashkëshortja për...

Vjehrra xheloze për nusen. I biri 29-vjeç tregon tek Arditi sherrin e të ëmës...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka ardhur Siketi, një djalë 29-vjeç i cili ka treguar se është ndarë nga bashkëshortja për shkak të...

“O ba të dua shumë”, 11-vjeçari i bën surprizën e bukur të atit që...

Në episodin e dytë të “Më thuaj një dëshirë” është transmetuar historia e vecantë e Luisit, 11 vjeçari që kërkon ti rikthejë kujtimet babait të sëmurë me tumor. Në vizitën...

22-vjeçarja shqiptare që bën profesionin e meshkujve: Jam e përkëdhelur këtu, marr shumë bakshishe

Të gjithë këta djem janë në pritje të berberes së tyre. 22 vjeçarja nga Peshkopia, është berberja e parë shqiptare. “Unë jam Liljana Kurti, jam 22 vjeçe dhe jam një...

Drama e Dianës, nënës që gjyshërit ia kanë marrë fëmijët dhe nuk pranojnë t’ia...

Për çfarë nevojiten gjithë këto vendime gjykatash , kur në fund të ditës një nenë nuk përqafon dot fëmijët? Kur flet gjykata të gjithë duhet të heshtin. Mirëpo në shumë...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...