“Jam bërë si Ferrari”/ Nënë Lule, 80-vjeçarja nga Tirana shkrin së qeshuri në emision...

Kush tha që mosha e trtetë nuk është aktive në jetë? Një 80-vjeçare nga Tirana, e cila ka pasion leximin i ka lënë pa fjalë të gjithë me jetën...

‘Mësoji djalit shqip ose mos hajde më në shtëpi’, babai bën për 1 lek...

Mësoji djalit shqip ose mos hajde më në shtëpi’, babai bën për 1 lek vajzën live   I ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” ishte Nuredini i cili kishte...

“E kapa burrin ne krevat me fqinjen”/ Gruaja: Ajo është shtatzënë, por unë e...

Historitë e tradhtisë janë ndër më të ndryshmet. Një grua 33-vjecare kapi mat burrin me fqinjen, njëkohësisht edhe kolege, e cila ka mbetur shtatzënë.   Pavarësisht se do ta falë burrin,...

E reja shqiptare: U ndava me të dashurin se ishte shumë i butë, kapa...

Gjërat kryesore që shumë të rinj shohin tek partnerët e tyre kur vendosin të nisin një lidhje kanë të bëjnë me karakterin, sjelljen, pamjen fizike etje.   E tillë ka nisur...

Nik Sherri i Përputhen… Historia frymëzuese e 30-vjeçarit që ka humbur një këmbë dhe...

Nik Sherri, është një nga djemtë më simpatikë të Përputhen. Që në momentin e prezantimit ra në sy për qetësinë dhe edukatën që e karakterizon.   30 vjec, i lindur në...

Nuk paguan dot qiranë, 67-vjeçarja nga Lezha, nënë e 8 fëmijëve, përfundon në mes...

Lina Marku ka rritur me mundim 8 fëmijë, dy djem dhe 6 vajza. Bashkëshorti është ndarë nga jeta nga sëmundje e pashërueshme, e tashmë që fëmijët kanë krijuar familjet...

Vjehrra: I Bëra dasmë përrallore, nusja ka filluar kerkon kushte, zgjohet vonë dhe do...

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë e ftuar një nënë dhe një gjyshe për të rrëfyer historinë e saj e cila i i referohet pikërisht mallit...

Burri musliman dhe gruaja katolike, çifti shqiptar mes dy feve, flet për paragjykimet familjare...

Janë në lidhje tash e 6 vjet. Si në histori të bukura dashurie, i njëjtë ishte edhe takimi i parë mes Robertina Mataj dhe Ardi Dina.   Ndonëse ajo jetonte në...

“Nëna më hodhi në gropë të gëlqeres” / I prekur nga nanizmi, 42 vjeçari:...

Ardit Mancaku është tashmë një ndër personazhet më të dashur në Shkodër. Edhe është i prekur nga namizmi, kjo nuk e ka penguar atë të shijojë çdo moment të...

Misioni i Ariannës, la Amerikën për të ardhur në Shqipëri sepse…

Rubrika “Ka një mesazh për ty” në puntatën e parë të “E Diela Shqiptare” për këtë sezon të ri në Tv Klan, u çel me një histori të bukur...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...