Babai thërret të bijën tek Eni Çobani: Më trego me kë e ke djalin?! Vajza: E kam bërë me…

Një burrë nga Pogradeci ka thirrur vajzën e tij te dielen në emisionin “Shihemi në gjyq”, pasi kërkon që ajo t’i tregojë babain e fëmijës që ka lindur.

Altini ka debatuar me vajzën e tij e cila ka pasur një lidhje jashtë martesore me të cilin ka dhe një fëmijë. Ky i fundit është “molla e sh rrit” mes babait dhe vajzës.

Babai ka treguar se i ka kërkuar të bijës t’I tregonte për babanë e djalit që ajo lindi, por Fatbjola është larguar nga shtëpia e tyre dhe jeton e vetme në qytetin e Pogradecit, së bashku me foshnjën e saj 9 muajshe.

Altini tregoi:

Ajo është pl ga ime. Ajo e di sa më d gjet shpirti mua, pasi ka fëmijë vetë. Të kam rritur një kilogram mish. Unë zonja Eni kam ikur në Greqi në 15 Nëntor të vitit 2017. Më merr gruaja në telefon më thotë që Fatbjola është shëndoshur,

i është bërë barku i madh. Kam ardhur, e kam përqafuar. Më tha vajza kam mish të huaj. Edhe gruaja ashtu më tha. Koha kalonte dhe barku i saj rritej. Kur e dërgova në spital e pyeta, a ke frikë? Mora gruan dola mënjanë dhe i thashë vajza është shtatzënë. Por ajo e gënjente nënën e saj. Të hënën i kam thënë do ikim Pogradec.
Mirëpo Fatbjola këmbëngul se nuk do t’I tregojë të atit se me kë e ka fëmijën pasi thotë se ai do të fusë në burg.

Ajo ka thënë:

Nuk kam nevojë, për këto lotë krokodili, kur më doje kaq shumë, pse më përzure? Largoju, qëndro atje…Unë kam ikur vetë nga shtëpia, nuk kam ikur me tre persona. Përse më ke thirrur këtu?Më mori zonja Eni dhe më mbajti 4 muaj në shtëpi, më rrihte, më g diste. Më thoshte shko denonco të atin e djalit.

Më dh nonte. Nuk e den ncova se nuk doja ta fusja në b rg… as atë dhe as babain e fëmijës. Më linte pa ngrënë, më linte pa pirë. Këtu duhet të të kisha thirrur unë, jo ti mua. Në momentin që jam larguar nga shtëpia kam qenë 9 muaj shtatzënë. Kam qëndruar në hotel dhe në krye të 4 ditëve kam lindur. E linda djalin dhe sot ai është 9 muaj.

Ky më thoshte që ta lija fëmijën në jetimore. Nuk ta tregoj kush është babai i fëmijës tim, që ta fusësh në b rg, siç bërë me burrin e motrës që e fute në b rg. I tha ky motrës, e d tyroi, e rrahu dhe më pas e dërgoi në spital dhe të dashurin e saj e futën në b rg.Nuk kam nevojë për atë, dua vetëm të më lerë të qetë…Ai më tha që do të më marrë djalin.

Sh rri babë e bijë nuk është zgjidhur e për këtë arsye avokatja Eni Çobani ka kërkuar një seancë tjetër pas çështja është delikate.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...