Këta janë 10 futbollistët më të paguar,sa fitojnë dhe cili qëndron në krye

E përditshmja franceze “L’Equipe”, ka renditur 10 futbollistët më të paguar, e në krye qëndron ylli i Barcelonës, Lionel Messi i cili fiton plot 8,3 milionë euro. Argjentinasi qëndron...

Greta Koçi tregon incidentet me fansat: Më përndiqnin, vinin te shtëpia

E ftuar në emisionin “Trokit”, këngëtarja Greta Koçi ka kujtuar sot një sërë episodesh të pakëndshme me disa fansa problematikë. Ajo ka treguar se ka pasur shumë raste me fansa...

Këngëtarin e zë gjumi në transmetim live, si reaguan moderatorët

Këngëtari i famshëm, Michael Bolton i ka lënë fansat pa fjalë pasi gjatë një interviste live me “The Morning Show” në Australi, e zuri gjumi. Fituesi i çmimit Grammy dukej...

‘Më hodhën në rrugë’, Alesia rikthehet në Top Channel për të folur për Stop-in

Largimi i balerinës së njohur, Alesia Bami, nga emisioni “Stop” është komentuar gjatë kohët e fundit në media. Pas një interviste në emisioni “Ftesë në 5”, modelja u pushua...

“Piktori mashtrues”, një gazetar i infiltruar i emisionit në Vizion Plus: “Ja pse e...

Pak ditë më parë, Edlir Reka u kthye në një personazh pas deklaratave të pavërteta që ai bëri tek “Rudina” dhe “Ftesë në 5”. Ai u prezantua si një piktor...

Ju kujtohet Gjino tek ’14 vjeç dhëndër’? Buzeqëshjen e ka ruajtur por…

C'pyetje! E kush nuk i mban mend Marigonë dhe Gjinon? Ka kaluar kaq shumë kohë dhe të gjithë vijojmë ta dashurojmë e ta shikojmë me të njëjtin emocion këtë...

Shpëtoi beben e hedhur në kazan, Silva Gunbardhi tregon ç’ka ndodhur me vogëlushen

Silva Gunbardhi njihet jo vetëm si një nga këngëtaret më të suksesshme, por edhe me një zemër të madhe. E ftuar pak ditë më parë në “Why not”, Silva...

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sjellin surprizën e madhe

Eni Koci dhe Genc Prevlukaj pervec se jane nje çift mjaft i dashuruar,dhe artista te sukseshem , tani bashkepunimin e kane zgjeruar dhe me nje biznes te tyre, qe realisht...

A do të sjellin një bashkëpunim tre artistët shqiptarë? Si lindën dyshimet

Të gjithë ndjekësit po mendojnë se do të ketë një bashkëpunim me Alban Skënderajt, Ylli Limanit dhe Capital T. Dyshimet nisen nga një fotografi e postuar nga Capital T, ku...

U filmua në krahët e Flor Mumajesit, zbulohet identiteti i bjondes misterioze

Në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi një video ku Flor Mumajesi shfaqej duke kërcyer në një nga clubet e natës në Prishtinë me një vajzë misterioze. Në videon...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...