Një tjetër emër i njohur bën rokadë në TV/ Largohet nga Ora News pas disa vitesh dhe troket në ‘Top Channel’ për të moderuar ‘Shqipëria Live’

Moderatori Arjon Muça të cilin e kemi parë çdo ditë në Ora News, nuk do t’ju zgjojë më në mëngjes.

 

Moderarori ka hequr dorë nga programi “Dita e Re” të cilën e bashkëprezantuar me kolegen, Arjola Shehu.

 

Por burime bëjnë me dije se moderatori është parë në ambientet e Top-Channel dhe ai ka bërë audicione për programin “Shqipëria Live”. Audicione për këtë program ka bërë edhe moderatori Alban Musa.

 

Por mesa duket Top-Channel ka vendosur për Arjon Muçën, që do ta shohim së shpejti në Top. Megjithatë jemi në pritje …

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...