Ermali – Melisës: Kërcimi yt ishte si balet kamasutra. Alketa: Pse të mos bëjmë kamasutra episod?

Ermal Mamaqi ka patur kritika për performancën e Melisa Lleshit mbrëmjen e kësaj të hëne në Dance Albania në Tv Klan.

 

Ai e ka konsideruar kërcimin e Melisës si “balet kamasutra”.

 

Ermal Mamaqi: Mund ta përmbledh në një fjalë, ishte si një balet kamasutra. Kamasutra Dance.

 

Alketa Vejsiu: Po mendoj, nga këto netët tematike që po bëjmë ne, pse mos bëjmë një kamasutra episod.

 

Melisa Lleshi i drejtohet Ermalit: Duhet t’ia kesh shumë idenë ti, duhet të jesh profesionist në këtë pjesë.

 

Ermal Mamaqi: Pa dyshim.

 

Alketa Vejsiu i drejtohet Ermal Mamaqit: Do ta bëjmë kamasutra dance vetëm nëse ti do na e demonstrosh këtu artin e kamasutrës në mënyrë artistike duke kërcyer.

 

Ermal Mamaqi: E kuptoj, por atë kërcim e kërcej vetëm në shtëpi.

 

Alketa Vejsiu: Jo e di pse e kërcen në shtëpi, se e ka gruan balerinë. E ka patur balerinë.

 

Ermal Mamaqi: Është balerinë profesioniste.

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...