llir Shaqiri “lë në baltë” Mamaqin: Tamam si burrat e ka bërë…

Teksa performanca hapëse e Arbnora Ademajt në “Dance Albania” në Tv Klan përfundon, ku në këtë natë Hallouini erdhi si Catwoman, nisën batutat e jurisë.

 

Ermal Mamaqi, i cili sonte ka zgjedhur të shndërrohet si mbreti i popit, ka marrë edhe një fletë ku shkruhet “Jam Michael Jackson” për të larguar “dyshimet dashakeqe”.

 

Ilir Shaqiri sonte nuk i është bashkuar shpirtit festiv, madje Mamaqi thotë se ia ka bërë “tamam si burrat”.

 

Ermal Mamaqi: Një sqarim për të gjithë që ndoshta nuk e kuptuan kush jam. Arbnora më pëlqeve. Mua më dukesh pak e gjatë për catëoman, por këto lëvizjet që… sidomos ai momenti I fundit, a ishte dora që shkoi tejpërtej Batmanit? Duhet të jetë kapur nga kamera ballore apo jo? Nuk e di si e ka kapur regjia, por më pëlqeu shumë ky momenti i fundit që Catwoman vret Batmanin. Jam Majkëll Xhekson.

 

Alketa Vejsiu: Ja pas pak do vendosim këngën tënde, “Thriller”, është himni i kësaj fetse.

 

Ilir Shaqiri: Do ndihet në habitatin e vet me siguri.

 

Ermal Mamaqi: Do ta them shpesh këtë se mos ngatërrohen njerëzit me Armend Rexhepagiqin, ose dikë tjetër.

 

Alketa Vejsiu: Unë nuk e di pse prisja që Iliri sot të ishte bërë si Ermal Mamaqi, në fakt. Nuk e di pse e ngatërrova me këta komshinjtë e tjerë.

 

Ilir Shaqiri: U përpoqa po nuk ia dola.

 

Alketa Vejsiu: Midis Fevziut dhe Ermal Mamaqit ishte një dilemë e madhe, por ti njërin nga të dy do ta sillje.

 

Ermal Mamaqi: Tamam e bëri si burrat sot se e lamë, i thashë, e mora në telefon, ore do bësh gjë ti sot? Po tha, do bëhem si Zorro, do vesh këtë, do vesh atë, okej i thashë un që mos të bëhem këto idiotësirat kot, jo tha do e bëj patjetër. Dhe bëhem ky.

 

Dhe shoh këtë, po ti mo plak. Tha e mo s’bëra gjë, si budalla. Dhe unë shoh veten në pasqyrë, po unë mo plak. Tamam si burrat e ka bërë. Jam Majkëll Xhekson./tvklan.al

“Dyshoja se burri më tradhtonte”, gruaja: Fliste në telefon nëpër cepat e shtëpisë, kur i kontrollova celularin…

Eriselda ka ardhur në “Shihemi në Gjyq” me një deklaratë shumë të fortë kundrejt bashkëshortit të saj.   Në insertin prezantues të rubrikës nga “E diela...

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME