E papritur/ Ndryshohet data e nisjes së Big Brother VIP Albania 3

‘Big Brother Vip Albania 3″ ishte planifikuar të fillonte në vjeshtë të këtij viti.

Disa spekuluan për në shtator, disa në tetor.

Këtë e bënë dhe protagonistët dhe drejtues të spektaklit.

Sipas tyre, edicioni i tretë i këtij formati do ta kishte nisjen në 3 muajt e fundit të 2023-shit, por në disa media rozë raportohen ndryshime datash.

Spekulimi më i ri është se Top Media nuk dëshiron ta djegë spektaklin në vigjilje, ‘Dancing with the stars’ duke e transmetuar njëkohësisht me reality show ‘Big Brother Vip Albania’, ndaj është planifikuar që të nisë ose si vjet në dhjetor, ose në janar të vitit që vjen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...