Tenxherja nga kati i dytë i bie turistit në kokë, niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Nafplio.

Gjithçka ndodhi kur një çift turistësh nga Selaniku po dilnin nga një hotel ku po qëndronin, në rrugën Kapodistriou pranë I.N. Agios Spiridon.

Teksa arritën në fund të një pallati, burri u godit në kokë nga një tenxhere që i ra nga duart një gruaje të moshuar që ndodhej në dritaren e katit të dytë, sipas argolikeseidhseis.gr.

Fqinjët dhe biznesmenë vendas kanë nxituar drejt burrit të gjakosur për t’i ofruar ndihmën e parë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërsa ambulanca e ka trensferuar të plagosurin në spital.

Ndërsa e moshuara ishte në gjendje shoku pasi nuk mund ta besonte atë që kishte ndodhur./Albeu.com/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...