Çfarë humbën Yll Limani dhe Noizy pasi u dehën?

Ylli dhe Noizy sapo e kanë bërë publike projektin e fundit muzikor në “Alpha show”.

Hapa titullohet projekti i tyre i përbashkët.

Në këtë këngë tregohet për gabimin që bën nën ndikimin e alkoolit, dhe humbjen e dashurisë.

Edhe pse me pjesë të ndara, kjo këngë u bë shumë virale në rrjete sociale.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...