Tragjike, 35-vjeçarja humb jetën menjëherë pas lindjes

Të hënën pasdite, një grua 35-vjeçare në Kretë solli në jetë fëmijën e saj me lindje normale.

Por sipas medieve greke, gruaja u përball me probleme gjatë lindjes dhe duhej të transferohej menjëherë në Heraklion.

Në të njëjtën kohë, nëna e fëmijës ka përjetuar komplikime dhe disa orë pas lindjes ka dhënë frymën e fundit.

Sipas flashnews, është urdhëruar një ekspertizë për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes tragjike, pasi lindja duket se ka ecur pa probleme, ndërsa ekspertiza mjeko-ligjore nuk ka vendosur asgjë që të çojë në shkakun e qartë të vdekjes.

Foshnja po trajtohet në spitalin Venizelio.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...