Ish-banorët rrëfehen për projektet e afërta në karrierë, Arbana i ‘bën golin’ Kiarës me pyetjen epike (Video)

Kiara e bërtiste brenda shtëpisë faktin sesa shumë e donte një projekt në Top Channel, madje e theksonte sa herë i jepej mundësia që ajo ishte autore dhe moderatore.

Teksa Arbana i ka pyetur në Post Big Brother se cilat ishin planet e ish konkurrentëve,

teksa Kiara ka treguar për bashkëpunimet e Instagramit dhe projektet e reja, Arbana i ka thënë: Pra do vazhdosh punën si influencer. Duke mos e konsideruar aspak të vetë quajturën e Kiarës autore dhe moderatore.

Kaq ka mjaftuar që ky moment të bëjet viral në rrjet, ku dhe fytyra e Kiarës e tregon qartë që ju tha dicka që nuk i ka pëlqyer aspak.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...