“Jam kërcënuar shumë”, Zhaklin Lekatari: Kam pasur përplasje me familjarët e Kiarës

“Jam kërcënuar shumë. Një eksperiencë e bukur dhe e vështirë. Ja vlejti”.

Kështu e konsideroi Zhaklin Lekatari eksperiencën e saj si opinioniste e këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

Në një intervistë ajo sqaroi gjithashtu edhe deklaratën e saj në lidhje me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, që të bënin seks brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Kur thashë se dua seks, nuk thashë se dua seks në TV. Ishte një provokim për shkak të dinamikave që kishin ndodhur. Për arrogancën që po tregonte Kiara pasi rihyri në shtëpi, te binte në grackë bëra këtë deklaratë”, tha Lekatari.

Ndërsa e pyetur nëse ka pasur përplasje me Kiarën apo familjarët e saj, gazetarja u shpreh:

“Jo, nuk kam pasur përplasje me të por me familjarët e saj. Kanë pasur edhe me banorët e tjerë, për qëndrimet dhe opinionet që kanë dhënë”.

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

NA PASKAN GENJYER TE GJIHTEVE/ Martesa paska qenë e pavërtetë, publikohet dokumenti, Luizi është beqar

Natën finale të Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt, por mesa duket se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...