“Kur Luizit iu sulën të gjithë, Efi tallej me të”- Ilda Bejleri: Big Brother është një ndeshje dhjetë me zero. Dihet kush është fituesi

Ilda Bejleri ka komentuar mbrëmjen e djeshme lojën e Luizit në Big Brother Vip Albania dhe raportin e tij të krisur me Efin.

Ajo u shpreh se të katërt personazhet e rikthyer kanë qenë dështim ndërsa shtoi se Efi përdori komentet që kishte lexuar gjatë kohës kur doli jashtë BBV.

 

Sipas saj loja e Big Brother Vip është një ndeshje që ka rezultatin 10 me 0 në favor të Luizit dhe dihet kush është fituesi.

“Të gjithë rikthimet kanë qenë dështim. Për të katërt personazhet. Kiara doli me një imazh shumë të mirë dhe në momentin kur u fut sërish aty filluan sulmet më të mëdha. Edhe Efi më duket një gjë e sforcuar. Ajo tashmë është sërish mikeshë me Luizin dhe sërish tenton të afrohet me të.

 

Në javën e parë kur Luizit iu sulën të gjithë nuk është ishte shoqja më e mirë dhe më e ngushtë e Luizit.

Unë mbaj mend kur po dilte nga shtëpia ishte deri diku një tallje që i bënte dhe qeshte më të madhe. Ishte një miqësi e sforcuar. Tani kanë marrë vesh të gjithë çfarë ndodh jashtë dhe për publikun bëhet e vështirë. Publiku është kundër falsiteteve. Ajo është një ndeshje 10 me 0 që dihet kush është fituesi”, u shpreh Ilda Bejleri.

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...